Порошенко внесет в Раду свой вариант законопроекта об Антикоррупционном суде

На Банковой призывают депутатов сделать наработки со своими предложениями

Президент Украины Петр Порошенко готов через несколько недель внести в парламент свой вариант законопроекта о запуске в стране Антикоррупционного суда, — заявила сегодня на заседании согласительного совета ВРУ представитель главы государства в Раде, народный депутат из фракции «Блок Петра Порошенко» Ирина Луценко.

По ее словам, Порошенко «призывает все комитеты и все заинтересованные фракции создать рабочую группу по наработке основных тезисов и принципов закона об Антикоррупционном суде».

Луценко добавила, что это — требование протестующих у стен Верховной Рады, а также часть запущенной в Украине судебной реформы.

Нардеп при этом озвучила, что якобы без такой рабочей группы невозможно будет достичь консенсуса в сессионном зале ВРУ во время голосования за президентский законопроект.

«Если в течение двух недель не будет создана такая рабочая группа и не будут внесены основные позиции, Президент готов уже через две недели представить парламенту свой вариант Антикоррупционного суда и этот законопроект», — заявила она.

Ранее Порошенко заявлял, что в проекте госбюджета на 2018 год закладываются расходы на работу Антикоррупционного суда, поэтому глава государства торопил депутатский корпус с принятием решения о запуске в Украине новой судебной инстанции.

комментария;

 1. Анатолій said:

  Ви що 300 обранців народу ДИБІЛИ, не можете швидко прийняти закони про вибори, про боротьбу з корупцією, про офшорні зони, про інвестиції, про недоторканість чесної приватної власності, про відкриту банківську систему, про зняття з усіх недоторканості і вам народ памятники буде ставити. А якщо будете дальше знущатися над населенням України то вам ніхто не позавидує. Якщо у вас є мізки та ви освідчені все це можна зробити за декілька днів у вас же все «готове».

 2. Любов Українчук said:

  Народним «обранцям» давно потрібно було прийняти Закони : «Про імпічмент президенту..», «Відкливання депутатів всіх ріванів…. та зняти «недоторканність». І на думку більшої кількості населення нам не потрібна така велика кількість депутатів-злодіїв та дармоїдів….. ВИБОРИ — ЛИШЕ за МАЖОРИТАРНОЮ СИСТЕМОЮ. САМЕ ОЛІГАРХІЧНІ ПАРТІЇ у ВЛАДІ , торгівля портфелями привели до шаленого рівня корупції, подій Майдану та ВІЙНИ. Кандидати мають обов»язково проживати у тому виборчому окрузі — де будуть балотуватися… -не менше П»ЯТИ років… Рівні права усіх кандидатів — обмежена кількість коштів до мінімума на виборчу агітацію (ЗАБОРОНА на великі «біг-борди»…, як у США., рівні права на «ефір»… телебачення. Не можуть балотуватися представники великого бізнесу та члени їх родин. ХТО був при ВЛАДІ — НЕ МАЄ ПРАВА у ній бути…

 3. Анатолій said:

  Декілька слів не на тему , але я хочу нагадати про євроавтомобілі. Южанініа хоче здерти з людей гроші в воровський бюджет. Я пропоную в Ахмодиту відкрити спеціальний рахунок надходження грошей на лікування діточок за кордоном так щоб з кожного автомобіля за розтаможку сплатили по 400-500 євро, то будемо мати біля 500 000 000 євро для лікування діточок. БАРИГИ з комісії Южаніної вичуєте чи ні?

 4. Виталий said:

  Эти подонки сейчас замылят людям глаза своими законопроектами, а воз и ныне там!

*

Top