В Міноборони озвучили вартість української ракетної програми

Україна спілкується із усіма країнами, які мають системи ППО

В Україні триває системна робота з розвитку власних потужностей у розвитку протиповітряної та протиракетної оборони, — повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передає Hubs.ua.

«У нас є наші відмінні підприємства: і КБ Луч, і Південний, і Іскра, і МоторСіч. Я сподіваюся, що систему ППО, ПРО все ж, переважно, ми матимемо українську», — сказав Резніков.

За його словами, Україна спілкується із усіма країнами, які мають системи ППО.

«У нас є свої українські ППО. Звичайно, вони не ідеальні. Для цього розроблено і вже на затвердженні в РНБО перебуває ракетна програма на 10 років, вона підготовлена ​​Міністерством оборони разом із Збройними силами, вона передбачає орієнтовне фінансування на 10 років 250 млрд грн. Але зараз все це обчислюється, проект буде затверджений РНБО, відповідно під це буде написано державну цільову програму, затверджену парламентом, і це буде окремий рядок у бюджеті України протягом 10 років”, — розповів міністр оборони.

Нагадаємо, раніше, через негативний вплив ряду зовнішніх чинників на енергетичний баланс український супутник дистанційного зондування землі «Січ-2-1» (він же — «Січ-2-30»), запущений ракетою-носієм Falcon 9 зі стартового комплексу SLC-40 на мисі Канаверал (США) 13 січня 2022 року, наразі працює у режимі енергоощадження.

*

Top