Українцям з додатковим доходом запропонують сплачувати податок у розмірі 5%

Охочі сплатити додатковий податок зможуть подати заявку через застосунок Дія

Громадянам України, які отримують додатковий дохід, влада запропонує добровільно сплачувати на нього податок у розмірі 5%, — заявив голова комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев в інтерв’ю УНІАН, передає Hubs.ua.

За словами нардепа, така ініціатива дозволить тим українцям, які мають основну роботу та додатково займаються певним бізнесом, працювати легально та без реєстрації як ФОП.

«Хочу одразу наголосити, що вона (ініціатива — ред.) буде добровільною, тобто тільки для тих, хто бажатиме скористатися такою можливістю. Вона відноситиметься до сфери таксі, а також 27 видів іншої діяльності», — уточнив Гетьманцев.

Він додав, що охочі сплатити додатковий податок зможуть подати заявку через застосунок Дія.

«Ми зараз розглядаємо модель, за якої ви зможете у системі Дія подати заявку на встановлення програмного РРО і приймати платежі через нього. Все, більше нічого не потрібно робити. Ні рахунків відкривати, ні реєструватися ніде. Однією кнопкою в Дії ви подасте заявку, і друга кнопка – встановити РРО (реєстратори розрахункових операцій – ред.). Це все без реєстрацій”, – пояснив політик.

При цьому він наголосив, що така система працює у багатьох країнах, а в Україні відповідний законопроект поки що перебуває на стадії обговорення.

Нагадаємо, в Україні офіційно запрацював Спеціальний правовий режим «Дія.City».

коментаря;

  1. герлига said:

    Цей «слуга регіонала»-зрадника , що грабував Україну та втік до москальщини , продовжує «працю» свого хазяїна по знищенню держави Україна ! КОЛИ ВОНИ , ОТІ СЛУГИ НЕУКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ НАЖЕРУТЬСЯ, КОЛИ ЇХ, МОСКАЛЬСЬКИХ ГНИД ВЖЕ ПОРОЗРИВАЄ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ КРОВІ, ЩО ВОНИ СОСУТЬ З НАРОДУ !? НА ПОРОЗІ НАПАД ПУТІНА , А ЇХ ЦЕ НЕ ОБХОДИТЬ, ЇХНЄ ЗАВДАННЯ , — ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ! БАНДУ ГЕТЬ !

  2. Ольга said:

    Як же їм не йметься! Нехай ще примусять бабусь, які підзаробляють до пенсії, продаючи насіння та цигарки, встановити касовий апарат та сплачувати податки! Нехай спочатку розберуться із мільйонерами (чи можна зубки об них зламати?) та змусять не приховувати справжню вартість їх маєтків, авто та постійних подорожей на курорти для мільйонерів. А тоді вже висасують із народу останнє.

*

Top