У США створили штучне м’ясо з конопель. Продукт незабаром з’явиться на полицях супермаркетів
Фото: Planet Based Foods

Стартап не містить шкідливих речовин та ГМО

Американська компанія Planet Based Foods – перший і єдиний виробник у світі, що створює рослинні замінники м’яса, основним інгредієнтом яких є коноплі. Днями стартап презентував дебютну лінію заморожених продуктів для приготування вдома. Про це пише Bloomberg, передає Hubs.ua.

На початку лютого компанія презентувала лінійку з п’яти продуктів для харчування вдома. Невдовзі вони з’являться в супермаркетах США. До переліку нових замінників м’яса на основі конопель входять: оригінальний конопляний бургер, південно-західний бургер з зеленим чилі, ковбаса для сніданку, італійський та оригінальний крамбл.

Інноваційний та ефективний виробничий процес Planet Based Foods полягає у використовуванні насіння коноплі разом з гороховим протеїном і коричневим рисом, щоб максимізувати поживні речовини і вміст клітковини. В результаті виходить смачне конопляне м’ясо, яке крім білка та клітковини містить Омега-3-6-9 жири, але не містить сої, глютену чи ГМО.

Стартап був заснований у 2019 році колишнім тренером з харчування та маркетологом канабісу Брейліном Девісом, вченим Робертом Девісом і ветераном ресторанного бізнесу Тедом Кешем. Насіння конопель забезпечує більше поживних речовин і білка, ніж більшість бобових та зернових. Для вирощування коноплі потрібно менше води, ніж для традиційних культур. Рослина регенерує ґрунт, не потребує пестицидів, і може успішно рости при більш високих температурах, що робить її культивацію досить доцільною в умовах змін клімату.

Перший продукт компанії, Оригінальний конопляний бургер, було презентовано у закладах Stout Burgers & Beers у Південній Каліфорнії в 2021 році. На основі відгуків споживачів в Planet Based Foods удосконалили рецептуру.

Нагадаємо, раніше ізраїльський харчовий стартап Plantish розробив на 100% рослинне філе лосося, що повторює всі аспекти звичайної риби.

Один коментар;

  1. АвтоПрофи said:

    Не самый полой вариант искусственного мяса. Потому что спорбелок могут производить в том числе из переработанного белка личинок мясных мух. Так nxj конопля в качестве сырья — это еще неплохой вариант

*

Top