Страховий фонд, який створив Уряд для авіаперевізників, не допоміг. МАУ повертає лізингодавцям літаки

5 літаків відправляються до Іспанії

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» заявила, що змушена повернути лізингодавцям 5 літаків. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Hubs.ua.

МАУ отримала офіційне повідомлення від страхових компаній про те, що через загрозу вторгнення РФ до України вони припиняють страхувати літаки, що курсують у повітряному просторі нашої країни.

У МАУ також підтвердили інформацію про повернення п’яти літаків, взятих у лізинг, через припинення їхнього страхування. Інші судна, йдеться у повідомленні, залишаються у розпорядженні компанії.

«МАУ на вимогу лізингодавців відправляє 5 літаків Boeing 737-800 до Іспанії за збереження інших повітряних суден у флоті компанії. Крім цього, 2 літаки авіакомпанії відправляються на планове технічне обслуговування двигунів до Белграда», – йдеться в повідомленні.

Також у компанії додали, що пасажири можуть безкоштовно змінити дату вильоту за наявності оригінального тарифу, скориставшись онлайн сервісом «Управління бронюванням».

Нагадуємо, Уряд України надав із резервного фонду держбюджету 16,6 млрд гривень для гарантії безперебійних польотів у повітряному просторі України.

Один коментар;

*

Top