Ситуація з безпекою: Bees Airline виводить літаки з України

Всі літаки буде повернено їм за умови деескалації ситуації, пов'язаної з військовими ризиками

Авіакомпанія Bees Airline (Київ) у понеділок, 14 лютого, на вимогу лізингодавця перегнала один літак до м. Монпельє (Франція) і протягом 15-16 лютого має перегнати решту літаків, повідомляється на сайті компанії, передає Hubs.ua.

«На жаль, незважаючи на продовження дії страхових полісів на повітряні судна, виділення коштів із резервного фонду державного бюджету для гарантування безпеки польотів у повітряному просторі України та відсутність заборони з боку Державної авіаційної служби України та іноземних авіаційних влад, власники літаків лізингові компанії вимагають перебазування всіх літаків за межі України. 14 лютого ми були змушені здійснити перегін одного літака до Монпельє (Франція) та сьогодні-завтра маємо перегнати решту літаків», — заявили в Bees Airline.

В авіакомпанії кажуть, що, за інформацією лізингодавця, всі літаки буде повернено їм за умови деескалації ситуації, пов’язаної з військовими ризиками.

«Наразі, незважаючи на обставини, Bees Airline спільно з партнерами продовжує свою операційну діяльність та виконує авіарейси з міжнародних аеропортів: «Київ», «Бориспіль», «Львів» та «Одеса». У зв’язку з цими форс-мажорними обставинами ми звертаємося до всіх пасажирів поставитися до можливих затримок та змін у розкладі рейсів з розумінням», — йдеться в повідомленні.

Якщо зміна розкладу не влаштовує пасажира, авіакомпанія готова запропонувати зміну дати вильоту без додаткових плат.

Нагадаємо, раніше МАУ почала повертати лізингодавцям літаки.

*

Top