Рейтинг партій:

Вісім політичних партій подолали б 5%-й прохідний бар'єр

Вісім політичних партій подолали б 5%-й прохідний бар’єр, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, свідчать результати опитування, проведеного Центром SOCIS 11-16 лютого, повідомляє Hubs.ua.

За партію «Європейська солідарність» проголосували б 23,2% респондентів, що визначилися з вибором, за «Слугу народу» — 16,2%, за «Опозиційну платформу за життя» — 10,7%, за «Батьківщину» — 10,0%, за «Розумну політику» Дмитра Разумкова — 8,5%, за «Силу і честь» Ігоря Смешка — 7,1%, за партію «Наші» Євгена Мураєва — 6,3%, за «Українську стратегію Гройсмана» — 6,2%.

Рейтинг решти партій значно нижчий за прохідний бар’єр. За «Свободу» проголосували б 3,2% респондентів, за Радикальну партію — 2,3%, за «Голос» — 2,1%, за Партію Шарія — 1,8%, за партію «УДАР» — 1,5%, за решту разом узятих – 0,9%.

7,9% від загальної кількості опитаних заявили, що не мають наміру голосувати за жодну з вищезгаданих партій, 13,8% ще не визначилися з вибором.

Методом телефонного інтерв’ю CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх підконтрольних уряду регіонах України. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%.

Нагадаємо, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, п’ятивідсотковий прохідний бар’єр подолали б вісім партій, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 12-13 лютогою

коментаря;

  1. Володимир said:

    Я не розумію тупість наших виборців ці дві партії організатори геноциду пенсіонерів зовнішнього управління захмарних тарифів і зарлат чиновників як це можливо терпіти

*

Top