Прорив у галузі мобільного фото: OmniVision анонсувала сенсор із рекордно маленькими пікселями

Нова технологія дозволяє створювати мініатюрні пікселі розмірами меншими за довжину хвилі червоного світла

Компанія OmniVision заявила про великий прорив у галузі піксельних технологій. Компанії вдалося створити сенсор зображення з найменшими у світі пікселями розміром 0,56 мкм., — пише Hubs.ua.

Нова технологія дозволяє створювати мініатюрні пікселі розмірами меншими за довжину хвилі червоного світла (625-740 нм або 0,625-0,74 мкм). Так, новий піксель розміром 0,56 мкм має значно менші розміри, ніж сенсори ISOCELL HM3 (0,8 мкм) або ISOCELL HP1 (0,64 мкм), які використовуються у сучасних смартфонах.

Новий сенсор OmniVision із маленькими пікселями виготовлятиметься за нормами 28-нанометрового технологічного процесу компанією TSMC. Як запевняє виробник, нова розробка забезпечує високу продуктивність і квантову ефективність, а також відмінні можливості автофокусування на базі технології Quad Phase Detection (QPD) і низьке енергоспоживання для мобільних пристроїв наступного покоління.

Перші сенсори зображення для смартфонів, що мають пікселі розміром 0,56 мкм, матимуть роздільну здатність 200 Мп. Перші такі пристрої з’являться вже у другому кварталі 2022 року, випуск зразків для партнерів запланований на третій квартал цього року, а вихід на ринок готових смартфонів із такими сенсорами очікується на початку 2023 року.

Нагадаємо, український стартап Aegiq прагне замінити цифровий зв’язок у всьому світі на квантовий.

*

Top