Потреби нацбезпеки: Рада внесла до Бюджетного кодексу зміни

За відповідний законопроєкт №7100 проголосували 355 народних депутатів

Верховна Рада внесла до прикінцевих і перехідних положень Бюджетного кодексу України зміни, згідно з якими деякі норми кодексу не застосовуються, передає Hubs.ua.

За відповідний законопроєкт №7100 проголосували 355 народних депутатів.

Депутати ввели в кодекс нову статтю, згідно з якою «у зв’язку з посиленням збройної агресії Російської Федерації проти України, визнанням (РФ — ІФ) самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей України та з метою забезпечення здійснення видатків на національну безпеку й оборону встановити, що у 2022 році» не застосовуються деякі норми кодексу, зокрема ст. 23 про обов’язкове узгодження з парламентським комітетом з питань бюджету рішення Кабміну про перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів із бюджету.

Як наголошується в пояснювальній записці, законопроєкт дасть змогу в умовах загострення військової загрози максимально й оперативно використовувати всі можливості для забезпечення здійснення витрат на національну безпеку та оборону.

Нагадаємо, на всій території України буде запроваджено надзвичайний стан, Верховна Рада має це рішення затвердити протягом 48 годин, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

*

Top