Порошенко не здав документи для виїзду за кордон, - ДБР

Документи вимагають здати згідно рішення суду

Єкс-президент України Петро Порошенко за рішенням суду зобов’язаний здати до відповідних органів держвлади документи для виїзду за кордон, до цього часу він цього не зробив, зазначають у Державному бюро розслідувань (ДБР), повідомляє Hubs.ua.

«Щодо чергових інформаційних маніпуляцій навколо питання виїзду за кордон підозрюваного — народного депутата України Петра Порошенка…19 січня 2022 року Печерський районний суд Києва обрав Порошенку П. О. запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання… зокрема, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну», — йдеться у повідомленні, розміщеному у понеділок на сайті ДБР.

У Бюро наголошують, що «за таких обставин підозрюваний Порошенко зобов’язаний здати свої закордонні паспорти до відповідних органів державної влади, що виключає можливість виїзду за межі України».

«Однак до цього часу це зобов’язання підозрюваний не виконав», — заявляють у ДБР.

23 січня Порошенко заявив, що влада заблокувала його участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Раніше колишній президент України Петро Порошенко прибув в Київ. Він проходить підозрюваним по справі державної зради. За словами колишнього президента, він перебував у Варшаві, де мав зустрічі з польськими політиками, щоб «сформувати потужну коаліцію на підтримку України і протидії Росії».

*

Top