На Херсонщині розробляють проєкти трьох індустріальних парків агронапряму

Реалізація зазначених проєктів сприятиме створенню понад 500 нових робочих місць

На Херсонщині триває розробка трьох проєктів індустріальних парків агропромислового спрямування. Про це розповів під час засідання селекторної наради заступник голови облдержадміністрації Андрій Граділь, повідомила пресслужба Херсонської ОДА, передає Hubs.ua.

Індустpіальний паpк — теpитopія пpoмислoвoгo poзвитку, oблаштoвана неoбхіднoю інфpастpуктуpoю. Це свoєpідні інвестиційні майданчики, щo ствopюють з метoю poзвитку теpитopій та залучення нoвих інвестицій.

«Реалізація проєктів зі створення індустріальних парків на Херсонщині сприятиме створенню понад 500 нових робочих місць. Наразі триває робота з підготовки необхідних документів для включення трьох промислових парків до Реєстру індустріальних парків», — повідомив заступника голови Херсонської ОДА.

Так, триває розробка проєкту агропорту «Червоний маяк» у Новорайській територіальній громаді. Площа земельної ділянки — 15 га. Проєкт передбачає будівництво логістичного комплексу з елеватором та річковим терміналом. Орієнтовний обсяг інвестицій — 40 млн грн. Реалізація проєкту дасть змогу створити 50 нових робочих місць.

Індустріальний парк «Скадовськ Індастріал Інвест» площею 19,2 га передбачає створення підприємства харчової промисловості та переробки сільськогосподарської продукції, а також підприємства з її зберігання. Для реалізації проєкту необхідно 423 млн грн, може бути створено 400 робочих місць.

Розробляється також проєкт парку «Рост Агро» в Олешківській тергромаді, зазначається у повідомленні. Площа земельної ділянки — 12 га, орієнтовний обсяг інвестицій — EUR100 млн. Реалізація проєкту дасть змогу створити 70 робочих місць.

Також Андрій Граділь зазначив, що існує чимало інструментів державної підтримки індустріальних парків. Серед них компенсація відсотків за кредитами на облаштування парків, компенсація витрат на підключення до інженерно-транспортних мереж, податкове та митне стимулювання тощо.

Як повідомлялось раніше, уряд ухвалив низку рішень, спрямованих на розвиток індустріальних парків.

*

Top