Міністр енергетики Галущенко подякував працівникам енергетичної сфери за віддану роботу в умовах бойових дій

Особливу подяку чиновник висловив енергетикам тих областей, де відбуваються активні бойові дії

Міністр енергетики Герман Галущенко звернувся до працівників енергетичної сфери України з великою подякою за віддану роботу в умовах бойових дій, про це повідомляє Енергоатом, передає Hubs.ua.

«Сьогодні, на сьомий день війни, я хочу подякувати кожному із вас, хто  навіть в умовах бойових дій забезпечує стабільне функціонування енергосистеми», — сказав міністр.

Особливу подяку Галущенко висловив енергетикам тих областей, де відбуваються активні бойові дії, а саме: Харківобленерго, Харківгазу, Донецькобленерго, Донецькоблгазу, Луганського енергетичного обʼєднання, Луганськгазу, Київських обласних регіональних електричних мереж, Київоблгазу, Сумиобленерго, Сумигазу, Херсонобленерго, Херсонгазу, Миколаївобленерго, Миколаївгазу.

«Щиро дякую вам за те, що незважаючи на обстріли і небезпеку вашому життю, ви у взаємодії з нашими героїчними військовими цілодобово знову і знову відновлюєте електро- та газопостачання», — додав міністр.

Окремо мінстр звернувся до працівників ЗАЕС і мешканців Енергодара: «Ви зараз проходите тяжке випробування, але, знаючи багатьох із вас особисто, я впевнений в кожній вашій дії та відданості нашій державі. Спільно з нашими військовими та нацгвардійцями ви нікому не дасте  зазіхнути на найбільшу в Європі атомну станцію. Ми переможемо! Слава Україні!».

Як повідомлялось раніше, Україна відмовилася від приєднання до енергомереж Росії та Білорусі.

*

Top