До Дня незалежності будинки престарілих отримали нову допомогу від «ТЕДІС Україна»

Напередодні 30-ї річниці Незалежності України компанія «ТЕДІС Україна» реалізувала четвертий етап національного проєкту «Творімо добро», передавши в 7 опікуваних державних будинків для людей похилого віку подарунки. Цього разу понад тисячу осіб отримали косметичні набори, в які увійшли велика упаковка вологих серветок, шампунь для волосся, гель для душу, дезодоранти, мило, зубна паста та інше.

«Волонтери нашої компанії з великою радістю відвідали напередодні 30-го дня народження незалежної України будинки престарілих. Знаємо, як нас завжди чекають і як вдячні не стільки за подарунки, скільки за душевне тепло і спілкування. Ми не втомлюємося повторювати, що творити добро — це легко!», — підкреслив заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

В цьому році компанія вже передала в будинки для людей похилого віку продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби і «антиковідні» набори.

Як повідомлялося раніше, соціальний проєкт «Творімо добро» компанії «ТЕДІС Україна» охоплює сім областей України: Івано-Франківську, Хмельницьку, Львівську, Вінницьку, Полтавську, Сумську та Донецьку. Цей проєкт реалізується відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Ціль 1) і «Міцне здоров’я» (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей похилого віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних геріатричних установах.

*

Top