Акції Meta впали на понад $200 млрд за день: замість Facebook обирають інші соцмережі

Падіння на понад 25% сталося на тлі слабшого, ніж очікувалось, прогнозу щодо доходів

Компанія Meta, яка володіє соцмережею Facebook, 3 лютого за один день втратила понад $200 млрд. Таким чином, вона встановила рекорд найбільшого одноденного падіння в історії фондового ринку США, повідомило CNBC, передає Hubs.ua.

Інвестори злякалися зниження кількості щоденних користувачів Facebook — пояснює таке падіння BBC.

Вперше за 18-річну історію Facebook кількість її щоденних активних користувачів знизилася. Згідно зі звітом компанії за четвертий квартал 2021 року, цей показник у жовтні-грудні минулого року склав на 1 млн користувачів менше (1,929 млрд), ніж у третьому кварталі (1,93 млрд).

Викликано це, зокрема, зростаючою конкуренцією між Facebook і платформами Youtube та Tik Tok, які все більше приваблюють молодих користувачів.

Через зростаючу конкуренцію між соцмережами (яка, до речі, позначається і на Instagram й WhatsApp, що теж належать Meta), гендиректор Meta Марк Цукерберг анонсував слабке зростання доходів концерну в поточному кварталі.

Також BBC зазначає, що акції в інших соцмережах, зокрема, Twitter, Snap і Pinterest, теж різко впали у ході торгів на біржі.

Довідка. До 2020 року найбільше одноденне падіння було у Facebook — у липні 2018 року воно склало $119 млрд. А попереднім рекордом за сумою ринкової капіталізації, втраченої за один день, була втрата Apple у 182 мільярди доларів у вересні 2020 року.

Нагадаємо, раніше Hubs.ua повідомляв про те, що число активних користувачів Facebook більше не зростає.

Також ми розповідали, що Facebook втратить $10 млрд через обмеження Apple.

Фото: Ерін Скотт | Reuters

Один коментар;

  1. Савельева Мария said:

    В принципе ожидаемо после того, как они начали заниматься закрыванием рта всем неугодным под видом правил сети.

*

Top