Activision Blizzard звільнила низку співробітників через сексуальні домагання — WSJ
Фото:Blizzard

За півроку компанія зібрала близько 700 повідомлень про такі випадки

Великий американський розробник відеоігор Activision Blizzard з липня 2021 року звільнив 37 працівників та наклав дисциплінарні стягнення на більш ніж 40 працівників за підсумками розгляду скарг на сексуальні домагання та інші неправомірні дії на роботі. Про це пише видання The Wall Street Journal з посиланням на співрозмовників у компанії та звіт Activision Blizzard за підсумками внутрішнього розслідування, передає Hubs.ua.

Такі дії компанії послідували за постійним тиском з боку акціонерів, співробітників та ділових партнерів з вимогою більшої відповідальності за вирішення питань про неправомірні дії.

Як пише WSJ з посиланням на короткий звіт компанії, Activision Blizzard зібрала близько 700 повідомлень про такі випадки з липня. У деяких із них йшлося про одних і тих же інцидентів.

Представниця Activision Хелайн Класкі підтвердила, що 37 людей « звільнилися» та 44 були притягнуті до дисциплінарної відповідальності у рамках внутрішнього розслідування компанії. Водночас, інформацію про 700 повідомлень про неправомірні дії вона спростувала.

Вона уточнила, що зазначені скарги включали всі заяви у соціальних мережах, а порушені проблеми варіювалися від «нешкідливих» проблем на робочому місці до «невеликої кількості» потенційно серйозних звинувачень, які компанія розслідувала.

Нагадаємо, раніше корпорація Microsoft оголосила про купівлю Activision Blizzard.

*

Top