Державіаслужба України надала дозволи на десятки нових авіарейсів (перелік)

Права на експлуатацію низки нових повітряних ліній у різні періоди 2022 року надали компаніям SkyUp, "МАУ" та Azur Air

Трьом авіакомпаніям, які здійснюють рейси з українських міст — SkyUp, «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) та Azur Air — надали права на експлуатацію низки нових повітряних ліній. Про це повідомляється на сайті Державної авіаційної служби України, передає Hubs.ua.

На сайті регулятора перераховуються наступні напрямки, у яких плануються нові рейси:

SkyUp

Компанії дозволили здійснювати польоти з 21 травня на необмежений термін з Києва до Ольбії (Італія) — двічі на тиждень, та з Харкова до Салоніки (Греція) — раз на тиждень.

МАУ

Міжнародним авіалініям України дозволили з 1 лютого на необмежений термін виконувати регулярні рейси двічі на тиждень з Києва до Рованіємі (Фінляндія), Ліону (Франція) та Ольбії (Італія).

Azur Air

Регулярні рейси Azur Air дозволили виконувати зі столиці до грецьких Іракліон (п’ять рейсів на тиждень), Міконос (п’ять рейсів на тиждень), Родос (три рейси на тиждень), Корфу (три рейси на тиждень), Ханью (три рейси на тиждень), Кос (три рейси на тиждень), в італійський Ріміні (п’ять рейсів на тиждень), в Ларнаку (Кіпр) з частотою п’ять разів на тиждень і Пальму де Майорку з частотою п’ять рейсів на тиждень. Дія прав – з 1 березня на необмежений термін.

Також перевізнику дозволили з 27 березня по 29 жовтня виконувати чартерні рейси:

— з Дніпра, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Львова, Одеси, Харкова та Херсона до єгипетських міст Хургада та Шарм-ель-Шейх; із Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси та Харкова до Марсу Алам (Єгипет); з Києва до єгипетських Ель-Аламейна та Мерса Матрух; з Києва до Коломбо (Шрі-Ланка); з Києва та Львова до Ла-Романи (Домінікани); з Києва до Пунта-Кани (Домінікани);

— з Києва — чартерні рейси в Ріміні (Італія), Пальму де Майорку, Аліканте та Тенеріфе (усе — Іспанія), Утапао та Пхукет (Таїланд), Мале (Мальдіви), Занзібар (Танзанія), Іракліон, грецькі Родос, Корфу, Ханью, Кос, Закінтосусі, Бургас (Болгарія), Камрань (В’єтнам), Енфіду (Туніс).

— чартерні рейси до Анталії (з Дніпра, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Львова, Одеси, Харкова, Херсона), Бодрум (із Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Харкова), Газіпашу (з Києва), Даламан (із Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси та Харкова) та з Києва до Ізміру.

— чартери з Києва до Тівату (Чорногорія).

Довідка. За 2021 рік обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній збільшились порівняно з попереднім 2020 роком на 94,9% та склали 9348,5 тис. чол., у т.ч. міжнародні – на 101,1% та склали 8622,9 тис. чол.

Пасажиропотоки через аеропорти України зросли на 87,2% та становили 16221 тис. чол., у т.ч. у міжнародному сполученні – на 93,4% та становили 14753 тис. чол.

Упродовж 2021 року українськими авіакомпаніями виконано 73,8 тисяч комерційних рейсів (зростання порівняно з попереднім роком – на 62,9%), у т.ч. міжнародних – 59,9 тисяч (зростання – на 69,7%).

Нагадаємо, раніше Hubs.ua писав про те, що новий український авіаперевізник  свої рейси.

Один коментар;

  1. Викинг said:

    Внутренняя авиация не менее важна для людей в Україні. В ближайшее время надо развивать авиацию в єтом плане , ремонтировать ВПП , аєровокзальі, брать в лизинг самолетьі ближней авиации.

*

Top