Уряд продовжив дію дозволів у сфері державного експортного контролю на період воєнного часу

В Мінекономіки нагадали, що наразі автоматично продовжуються строкові ліцензії та дозвільні документи для ведення бізнесу

Уряд подовжив дію низки реєстраційних та дозвільних документів у сфері державного експортного контролю на період воєнного часу. Про це повідомили в Мінекономіки.

Перелік даних документів:

— посвідчення про реєстрацію суб’єктів господарювання як суб’єктів здійснення міжнародних передач товарів;

— свідоцтво про отримання повноважень на проведення недержавної експертизи товарів у галузі державного експортного контролю;

— свідоцтво про державну атестацію системи внутрішньофірмового експортного контролю, створеної суб’єктом здійснення міжнародних передач товарів.

«У разі закінчення терміну дії такого роду документів, суб’єкти господарювання не зобов’язані поновлювати їх у Державній службі експортного контролю. Вони діятимуть і далі протягом усього періоду воєнного стану та впродовж 3 місяців після його завершення», – зазначили в Мінекономіки.

В міністерстві також нагадали, що наразі автоматично подовжуються строкові ліцензії та документи дозвільного характеру в частині провадження господарської діяльності.

*

Top