Мэр Светлодарска взят под стражу

Подозревается в посягательстве на территориальную целостность Украины

Донецким апелляционным судом удовлетворена апелляционная жалоба прокуратуры Донецкой области об изменении меры пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста на содержание под стражей Светлодарского городского головы, который  подозревается в совершении преступления по ч.2 ст.110 (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины) УК Украины, пишет сайт прокуратуры Донецкой области.

Срок содержания чиновника под стражей определен до 11 апреля 2020 года, сообщает пресс-служба прокуратура Донецкой области в среду.

Напомним, в мае 2014 года мэр Светлодарска внес в повестку дня сессии и в дальнейшем поддержал предоставление коммунальных помещений для проведения незаконного референдума о суверенитете т.н. «ДНР».

Как сообщалось ранее, Штепа намерена баллотироваться в мэры Славянска.

коментаря;

  1. соломій said:

    Та він вже 5 років повинен у землі ГНИТИ, падлюка !!! І Неля Штепа, яка Путіна закликала ввести війська в Україну ! Чому вона досі не в тюрмі ? Чому Кернес, який хотів харківську народну республіку очолити, досі не в гробу ? А зрадник України мерзотник Зе разом із своїми слугами диявола почав полювання на захисників України ! Іван Франко: То не правителі – бандити. Лихе з народом повелись, І, мов нікчемнії повії, За „срібні” Юди продались. Тарас Шевченко: Коли не бачиш того лиха, То скрізь, здається, любо, тихо. І на Україні добро… Та чую – стогне мій народ. Бо вже до злиднів довели Людей на славній Україні. Вже й Україну продали Пани лукаві. Люди гинуть! Те зло від вашої вини. Ви, препоганії сини, За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси. То продасте. Неначе суки з кобелями Жиди злигались з москалями. І тічка та здавна… – й понині Гаса по нашій Україні Іван Франко: Кубло заброд! Не українці се – чужії… Ненавиджу я вас, Підступні змії! Та кожен жне нехай Оте, що сіяв. Я вірю – прийде час. Наш люд збудиться І повстане! Він обруба гілля погане Із древа вічного життя. І прокляне вас майбуття…
    http://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=646588

*

Top