Петр Порошенко получил биометрический паспорт

Двойное гражданство!

Украина должна начать дискуссию на тему получения украинцами права иметь второе гражданство любого государства, кроме РФ, —  заявил министр иностранных дел Павел Климкин.

«Никакого второго гражданства для тех, кто с российскими паспортами, на сегодня, пока есть агрессия, не может быть», — подчеркнул он.

В целом же Климкин выступил в поддержку возможности иметь второй паспорт. «Я буду и в дальнейшем инициировать эту дискуссию. Я считаю, что она нужна, как и нужно получить возможность иметь второе гражданство», — отметил министр.

комментария;

  1. Аналітик said:

    Подвійне, потрійне, то що, громадянство, те саме, як і багатожонство, мати декілька жінок, і всіх зраджувати почергово, як коли з ким заманеця. Коли влада нездатна невести з цим порядок, то вона починає узаконювати аморальне свавілля.

    • Аналітик said:

      Як у цих вихрестів немає почуття власного громадянства, то вони починають прикриватися за багатьма паспортами, розповідаючи байки про те, що нібито це десь для когось є нормою. Так для когось є нормою мати і гареми, то що і нам це наслідувати. Якщо немає почуття власної національної гідності, то починають її розмивати і для інших отакими запровадженнями всупереч національним традиціям, культурі і менталітету.

*

Top