В Україну прибула нова партія військової допомоги від США

Сполучені Штати доставили в Україну 81 тонну боєприпасів

Четвертий за рахунком літак доставив партію боєприпасів до України в рамках військово-технічної допомоги з боку США, про це  у п’ятницю ввечері повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у Twitter, передає Hubs.ua.

«Цього разу четверта «пташка» доставила до України 81 тонну боєприпасів різного калібру. Наступного тижня чекаємо на наступні літаки зі США з військово-технічною допомогою для посилення обороноздатності України», — написав Резніков.

Як повідомлялось раніше, США продовжать надавати військову допомогу Україні.

Представник Пентагону Джон Кірбі заявив, що США продовжать надавати Україні військову допомогу, про це йдеться у повідомленні на сайті пентагону.

Кірбі зазначив, що йдеться про підготовку нового пакету оборонної допомоги, і що Пентагон шукає можливості прискорити цю допомогу.

Також представник Пентагону уточнив, що не може перераховувати публічно всі види озброєнь, яку США надали Україні.

«Я думаю, ви повинні зрозуміти, чому ми хочемо бути обережними щодо публічної реклами тих можливостей, які були надані Україні, враховуючи розмір, масштаби та можливості, які направлені проти неї (України — ред.) по той бік кордону», – зауважив Кірбі.

Один коментар;

  1. бабариха said:

    Весь цивілізовний світ наразі занепокоєний можливістю нападу фашиста путлєра на Україну, Блінкен мотається по світу , організовуючи спротив Заходу, тільки піссюаніст зі своєю бандою придурків, сексуальних збоченців, приблуд всякого штибу , спокійні й продовжують свої «канікули» . Місяця їм виявилося мало, вирішили ще місяць прихопити, а там цю загрозу Захід якось зупинить , а як не зупинить , включать ПЛАН Б ! Клоун у своїй манері розповідає Байдену, що не потрібно його напружувати, що зупинити війну просто , — просто перестати стріляти і КАПІТУЛЮВАТИ ! Режим слуг неукраїнського народу вже для себе все вирішив , правда за місяць не встигли переховати награбовані нроші, оголосили карантин для Верховної Зради, щоби вспіти далі заховати грошенята, а там можна й капітулірен… Та залишитися ОКУПАЦІЙНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ !

*

Top