В Україні запрацюють інспектори з органічного виробництва

Іспит на цю посаду успішно склали всі 22 кандидати

В Україні вперше з’являться інспектори з органічного виробництва, що сприятиме розвитку сектору органічних продуктів у країні, кваліфікаційний іспит на цю посаду успішно склали всі 22 кандидати, повідомило Міністерство економіки,передає Hubs.ua.

«Наразі всі кандидати успішно склали кваліфікаційний іспит. За рішенням комісії їм буде видано свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції із зазначенням галузі (галузей) органічного виробництва», — наводить відомство слова заступника міністра економіки — торгпреда України Тараса Качки.

Отже, в Україні вперше з’являться інспектори з органічного рослинництва, тваринництва, грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, виробництва органічних харчових продуктів (зокрема органічного виноробства) та органічних кормів, заготівлі органічних об’єктів рослинного світу, які працюватимуть за українським законодавством.

Як повідомлялося, порядок підтвердження спеціальних знань інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції затверджено Міністерством аграрної політики та продовольства у березні 2019 року.

*

Top