В Україні близько 10 тисяч правоохоронців охоронятимуть порядок у новорічну ніч

Заходи заплановані в 500 населених пунктах

У новорічну ніч порядок в Україні охоронятиме близько 10 тисяч правоохоронців. Серед їхніх завдань — запобігання хуліганським діям та порушень правил дорожнього руху, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

«Порядок під час масових заходів буде забезпечувати близько 10 тисяч правоохоронців, з них дві тисячі — військовослужбовці Національної гвардії України», — заявив в ході наради глава НацполіціїІ ігор Клименко.

Він додав, що робота правоохоронців у новорічну ніч буде спрямована на попередження хуліганських дій, запобігання порушенням правил дорожнього руху та травмування українців при запуску салютних установок і петард у громадських місцях.

«Дуже багато автомобілів, багато сімей їдуть на відпочинок, до рідних. Повинні забезпечити безпеку і надавати допомогу, особливо враховуючи сьогоднішні погодні умови», — додав Клименко.

За словами глави Нацполіції, святкові заходи заплановані як мінімум в 500 населених пунктах. На цьому тлі правоохоронці планують налагодити взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо планування заходів безпеки.

Нагадаємо, у поліції хочуть підняти зарплати за рахунок акцизів та штрафів.

*

Top