В Італії на борту круїзного лайнера виявили 45 випадків COVID-19

На борту круїзного лайнера Grandiosa компанії MSC виявили 45 випадків COVID-19. Людей помістили на ізоляцію, повідомляє Le Figaro.

Лайнер з туристами прямував з Марселя (південь Франції) і прибув до Італії в Геную 3 січня, о 07:00 ранку за Гринвічем. У 45 пасажирів тести на коронавірус показали позитивний результат.

Спочатку MSC повідомила, що у Генуї було зареєстровано 45 випадків, «в основному безсимптомних». Але пізніше компанія підтвердила, що на борту корабля були й інші пасажири, позитивні на COVID-19, не вказавши їх точну кількість. Компанія зазначила, що вони вийдуть на берег під час наступних зупинок.

«Відповідно до протоколу позитивні пасажири та їхні родичі були негайно ізольовані в каютах з балконами та отримали медичну допомогу. Їх висадили сьогодні в Генуї, щоб благополучно доставити додому за рахунок компанії», — повідомили MSC.

Італійських пацієнтів відправили додому, а іноземців з позитивним результатом перевели у спеціальні установи.

Також відомо, що незважаючи на інцидент, круїз не був перерваний і судно продовжить свою подорож з наступною зупинкою в Чивитавеккье недалеко від Риму.

*

Top