Україна провела навчальні стрільби з

Навчання проходили з метою відпрацювання навиків захисту морського узбережжя і танконебезпечних ділянок суходолу

У Херсонській області відбулися тактичні навчання із захисту морського узбережжя і танконебезпечних ділянок суходолу. Про це повідомляє пресслужба командування Об’єднаних сил Збройних сил України у соцмережі Facebook, повідомляє Hubs.ua.

«Зокрема, бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» виконали завдання щодо придушення та знищення вогневих засобів, броньованої техніки та живої сили умовного противника», — сказано в повідомленні.

Так, у рамках навчань реактивна батарея здійснила марш у район проведення тренувань, здійснила розгортання у бойовий порядок та виконала заходи щодо підготовки до стрільби та управління вогнем. Під час навчань військовослужбовці використовували інформацію, що надається артилерійською розвідкою, яка вивчала місцевість та розкривала цілі для ураження, а також вказівки, отримані від операторів безпілотного літального апарату-розвідника.

«Такі тренування в угрупованні військ, яке підпорядковане нашому командуванню, відбуваються регулярно. Саме тому військовослужбовці завжди демонструють високий рівень навченості та злагодженості, своєчасно реагуючи на всі можливі загрози», — наголосив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він додав, що командири під час навчань щоразу додають нові елементи та ввідні задля відпрацювання різних аспектів протидії ворогу.

«Командири ускладнюють завдання, навчаючи особовий склад діяти в умовах раптової зміни обстановки», — наголосив командувач.

Зазначається, що тактичні навчання реактивної батареї мали на меті злагодження артилерійських підрозділів, вдосконалення польового вишколу особового складу, підвищення практичних навичок командирів в управлінні підрозділами.

«Результат каже сам за себе. Військові вже досягли високого рівня злагодженості у виконанні поставлених завдань», — зазначив Наєв.

Як повідомлялось раніше, під час навчань СБУ виявила ворожий схрон військових засобів ураження.

*

Top