У Маріуполі запустили стартап для онлайн-перевірки шкільних домашніх завдань

Наразі доступні три предмети

Студентка Приазовського державного технічного університету Уляна Твердохлібова розробила стартап StudyCheck для онлайн-перевірки домашніх завдань школярів 4-8 класів. Про це повідомляється на сторінці проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» в фейсбук, повідомляє Hubs.ua.

“StudyCheck” — це сайт, на якому можна замовити перевірку виконаних домашніх завдань для школярів 4-8 класів.

“Багато батьків, у родинах яких є школярі, стикаються щовечора з одним і тим же викликом – дитина не може самостійно виконати домашнє завдання, батьки не в змозі пояснити, як його зробити. У цих випадках допоможе наша команда. Ми знаходимо для вашої дитини репетиторів, які онлайн перевірять або допоможуть виконати домашнє завдання, пояснять тему, яку школяр не зрозумів під час уроку. За кожне виконане завдання дитина отримує бонус у вигляді однієї зірочки, їх можна накопичувати та обмінювати на призи – у лазерному клубі або спортивному центрі”, — каже авторка стартапу.

За для того аби скористатись послугами проєкту, на сайті користувач має заповнити заявку на перевірку та прикріпити фото виконаного домашнього завдання.

Наразі доступні три предмети – українська та англійська мови, математика. На вказаний номер телефону прийде відповідь від репетитора. Якщо потрібне роз’яснення, прийде відповідь на онлайн-конференцію.

Автори стартапу кажуть, що їхня розробка – це не копія готових домашніх завдань, які можна списати з книжки. Репетитори пояснюють незрозумілі теми, допомагають розібратися у них.

“Ми пропонуємо послуги репетитора на короткий час – 30 або 45 хвилин. У разі потреби складно знайти людину, яка допоможе із домашнім завданням та пояснить тему. Це наша конкурентна перевага”, — говорить Уляна.

Нині сайт знаходиться на стадії тестування. Послуги з перевірки або індивідуальної консультації є платними.

Як повідомлялось раніше, естонський стартап Starship Technologies розпочне масове виробництво роботів-кур’єрів.

*

Top