«ТЕДІС Україна» поповнила автопарк новими комерційними автомобілями

Компанія «ТЕДІС Україна» придбала 10 нових автомобілів марки Renault в рамках інвестиційної програми по оновленню корпоративного комерційного автопарку. Нові фургони моделі Master відправляться в регіональні структурні підрозділи в Житомир, Кропивницький, Миколаїв, Полтаву, Суми, Чернігів та інші міста України.

«Ми продовжуємо планове, системне оновлення автомобільного парку компанії. При виборі автомобілів ми обов’язково звертаємо увагу, з одного боку, на відповідність останнім екологічним стандартам, а з іншого оцінюємо ергономічність салону, щоб нашим співробітникам було комфортно виконувати свою роботу», — прокоментував директор департаменту логістики «ТЕДІС Україна» Дмитро Мацяка.

Раніше генеральний директор «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко в інтерв’ю виданню «Власть Денег» заявив, що за три-чотири роки компанія повністю оновить автопарк з 400 машин.

Нагадаємо, що в 2020-му році «ТЕДІС Україна» придбав 40 нових автомобілів, а в цьому заплановано 60. Наступне поповнення автопарку відбудеться в липні 2021 року.

*

Top