США схвалили передачу Україні понад одну тисячу

Загальна допомога США Україні з 24 лютого становить близько $1,7 млрд

Уряд США ухвалив виділити Україні цілу низку військової техніки в сфері безпеки, включно понад 1 тис. «Stinger», а також понад 5 тис. комплексів «Javelin», повідомляє міністерство оборони США, передає Hubs.ua.

«Допомога Сполучених Штатів у сфері безпеки, надана Україні, містить: понад 1400 зенітних комплексів Stinger; понад 5000 протитанкових комплексів Javelin; понад 7000 інших протитанкових систем; сотні тактичних безпілотних летальних апаратів Switchblade; понад 7000 одиниць стрілецької зброї, боєприпасів понад 50 000 000 патронів; 45 000 комплектів бронежилетів і касок, ракетні системи з лазерним наведенням, безпілотні повітряні системи Puma, чотири радари стеження за протиартилерійськими та безпілотними авіаційними комплексами; захищені системи зв’язку; комерційні послуги супутникової зйомки; захисне спорядження для знешкодження вибухонебезпечних предметів; медичне приладдя, включно з аптечками першої допомоги», — про це йдеться у повідомленні Міноборони США.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення рф США зобов’язалися виділити понад $1,7 млрд. на допомогу в сфері безпеки та $2,4 млрд. від початку роботи адміністрації.

Як повідомлялось раніше, США передали Україні ракети Javelin.

*

Top