рф вигнали з Ради Європи

Триколор окупантів прибрали із флагштока

Позачергове засідання Комітету міністрів закінчилося виключенням росії з переліку членів Ради Європи. рф приєдналася до організації у лютому 1996 року. Про це повідомляється на офіційному сайті Ради Європи, передає Hubs.ua.

росія офіційно перестала бути членом Ради Європи. Комітет міністрів скористався статею 8 Статуту Ради Європи для обґрунтування свого рішення.

«Сьогодні вранці на позачерговому засіданні Комітет міністрів у контексті процедури, розпочатої відповідно до статті 8 Статуту Ради Європи, вирішив, що російська федерація з сьогоднішнього дня припиняє бути членом Ради Європи, після 26 років членства», — йдеться у повідомленні на сайті Ради Європи.

Раніше у Раді Європи наголосили, що своїми діями в Україні російська влада позбавляє російський народ переваги найсучаснішої системи захисту прав людини у світі, включаючи юрисдикцію Європейського суду з прав людини та величезну систему конвенцій.

«Ми, як і раніше, сповнені рішучості використовувати всі наявні в нашому розпорядженні засоби для надання підтримки, допомоги та правових засобів українському народу в його боротьбі з агресором і продовжувати прагнення до миру на основі справедливості та міжнародного співробітництва», — заявили в організації.

Зокрема, рф покарали за порушення базових норм співпраці європейських країн. Як повідомлялось, напередодні виключення росії підтримала Парламентська асамблея Ради Європи.

*

Top