РФ не хочет работать в трехстороннем формате

В БПП усмотрели в этом признаки реванша

Представители Российской Федерации в гуманитарной и экономической подгруппах Трехсторонней контактной группы (ТКГ) по урегулированию ситуации на Донбассе сорвали начавшиеся в Минске заседания, сообщает первый вице-спикер Верховной Рады, представитель Украины в гуманитарной подгруппе ТКГ Ирина Геращенко со ссылкой на представителей Украины в подгруппе.

«Только что получила информацию из Минска от коллег – российская сторона под надуманными предлогами сорвала заседание гуманитарной и экономической подгрупп. Представители РФ отказываются от работы в трехстороннем формате в ОБСЕ, шантажируют Украину требованием «прямого диалога с ОРДЛО» и ждут результатов выборов в Украине, восторженно ловя сигналы об «автономии», поездке будущего президента в оккупированные РФ Донецк и Луганск и другой прокремлевский бред. Запахло реваншем», — написала И.Геращенко в своей странице в соцсети Фейсбук в среду днем.

коментаря;

 1. Фома said:

  Автор — очередной вредитель страны, который разжигает ненависть среди населения!!!

 2. Федір said:

  Порошенко 5-ть років назад обіцяв багато: за дві неділі закінчити війну, зробити життя українців щасливим, виплачувати кожному військовому «на передку» по тисячи грн в день, обіцяв посадити трьох найближчих друзів за корупцію, посадити інших корупціонерів і багато ще чого. Те, що гарант був учасником схем розкрадання у Оборонпромі, підтверджується участю його «Ленінської кузні» в цих оборудках. Тому він , щоб казати це не його підприємство швидко перепродав «Ленінську кузню» у 2018 р. Тигіпко. 5-ть років покривав корупціонерів, а тепер каже, що він зміниться якщо його оберуть президентом на новий термін. Те що він НЕ ЗМІНИТЬСЯ свідчить і те, що відпустили Д. Рогозу після внесення ним в казну грошей у кількості вкрадених та ще одного з учасників розкрадання. Під час війни, а у нас війна, і це ніхто не заперечить, всіх перерахованих тварюк, із за яких наші бійці гинуть на фронті, без суда та слідства вже б розстріляли. А Свинарчуки і досі на волі, їм навіть не пред’явили підозру. Підтвердженням того, що Порошенко не зміниться, що він підступний свідчить також і те, що він кличе В.О.Зеленського на дебати 14 квітня. Але ж виборці не дурні як думає Порох. Всі знають, що він на останній неділі перед виборами хоче тонами вкидати у інформаціонний простір усіляку чорнуху та фейки на свого опонента Зеленського В.О., приймаючи в цьому участь як сам, так і з допомогою своїх штабістів, порохоботів та реклами. І ще для цього вже залучив брата В.Кличка. І оцей теперішній президент Порошенко каже, що зміниться, але всі в країні знають, що горбатого могила виправить!

  • Порох said:

   Те що Ви пишете на 90% правда. Але що Ви пропонуєте — дати копняка людині, яка змогла створити проукраїнську західну коаліцію, зробила для України більше, ніж всі попередники разом узяті, але ви через свинарчуків хочете обрати президентом клоуна, з ризиком розвалу всієї налагодженої системи протидії російській агресії, з непередбачуваними наслідками??? Вам потрбна буде ця «справедливість», коли не буде України??? У Вас в голові щось є???

*

Top