Президент призначив нового очільника Київщини: підписано відповідний указ

Чинного голову КОДА Василя Володіна звільнено з посади

Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Кулебу новим головою Київської обласної державної адміністрації (КОДА), про це повідомила пресслужба глави держави на сайті ОП, передає Hubs.ua.

Відповідний указ №48/2022 опубліковано на сайті президента від 8 лютого.

Указом №47/2022 президент звільнив чинного голову КОДА Василя Володіна з посади.

Нагадаємо, Кулеба раніше обіймав посаду першого заступника голови КОДА щодо здійснення самоврядних повноважень.

«Вручаючи службове посвідчення під час зустрічі в Офісі президента, Володимир Зеленський привітав Олексія Кулебу з призначенням та висловив сподівання, що його знання та досвід сприятимуть динамічному розвитку регіону та розкриттю його потенціалу», — йдеться у повідомленні.

Довідково: Олексій Кулеба народився 1983 року в Києві. 2005 року закінчив Київський національний економічний університет (магістр з міжнародної економіки). У 2005-2008 рр. був аспірантом Національної академії державного управління при президенті України. Кандидат наук із державного управління. Викладав правознавство у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. На громадських засадах був радником генерального директора комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду Києва «Плесо». Обіймав посаду директора департаменту міського благоустрою КМДА. Має досвід підприємницької діяльності.

Як повідомлялось раніше, Кабмін погодив звільнення голови Київської ОДА Василя Володіна і призначення Олексія Кулеби.

*

Top