Підприємства

За рік показники виросли на 20%

Підприємства державного концерну «Укроборонпром» збільшили виробництво у 2021 році на 20% порівняно з минулим роком, повідомив генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.

«Цього року підприємства «Укроборонпрому» на 20% збільшили виробництво порівняно з минулим роком. Понад 3 тис. 300 одиниць озброєння та військової техніки відремонтовано, модернізовано, побудовано та передано до Збройних сил», — сказав Гусєв журналістам на церемонії викочування військово-транспортного літака Ан-178-100Р №001 у Києві у вівторок.

Він також зазначив, що можливості підприємств «Укроборонпрому» буде враховано під час формування планів закупівель Збройних сил на наступний рік, а також на три роки наперед.

«Навіть ми наразі з міністром оборони говоримо про плани на три роки для того, щоб ми могли підготувати виробництво, якщо ми щось не можемо виробляти вже, а нам треба підготувати виробництво, проінвестувавши туди додаткові кошти», — розповів гендиректор «Укроборонпрому».

Він наголосив, що авіабудування в концерні показує рекордні результати.

«Також рекордними є результати експорту нашої продукції. Більш ніж на мільярд доларів США підприємства «Укроборонпрому» експортували продукції цього року, і ми також маємо багато планів на розширення», — зазначив Гусєв.

*

Top