Окупанти вже вкрали української води на понад 600 млн гривень – Держекоінспекція

Сума збитків за добу складає майже 33 тис. гривень

У Держекоінспекції заявили, що окупанти вже вкрали української води на суму майже 620 млн грн. Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook, передає Hubs.ua.

За даними інспекції, сума збитків за самовільне використання водних ресурсів народу України складає 32 628 960 гривень на добу.

«Країною-агресором 24 лютого 2022 року було захоплено всі гідротехнічні споруди Північно-Кримського каналу, що регулювали водопостачання води з Каховського водосховища нижнього басейну річки Дніпро до півострова Крим. Так, ворог 27 лютого зруйнував тимчасову дамбу, автомобільний міст та головну перегороджувальну споруду каналу. Наразі російською федерацією здійснюється водозабір з Каховського водосховища нижнього басейну річки Дніпро, через часткову розгерметизацію гідроспоруди Північно-Кримського каналу пропускною потужністю 50 м3/сек. (4 320 000 м3/ добу)», — заявляє Держекоінспекції.

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об’єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.

*

Top