НКРЕКП позапланово перевірить 13 обленерго

Перевірку призначено через скарги споживачів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), за зверненнями споживачів проведе позапланові перевірки 13 обленерго. Про це повідомляє прес-служба регулятора, передає Hubs.ua.

«Підставою для позапланових виїзних перевірок 13 операторів систем розподілу електричної енергії стали численні звернення та скарги споживачів про незадовільне надання послуг у сфері електроенергетики», – йдеться у повідомленні.

Зокрема перевірять: АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», АТ «Укрзалізниця», АТ «ДТЕК Одеські електромережі», АТ «Прикарпаттяобленерго», ПрАТ «Рівнеобленерго», АТ «Сумиобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», АТ «Херсонобленерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», АТ «Полтаваобленерго», АТ «Чернігівобленерго» та АТ «Харківобленерго».

Зазначається, що серед найпоширеніших проблем, з якими стикаються споживачі зі згаданими компаніями, є порушення ними умов приєднання електроустановок замовників до мереж систем розподілу.

«Регулятор й надалі реагуватиме на усі звернення та скарги споживачів в разі порушення їх законних прав щодо користування послугами, що надаються суб’єктами господарювання – ліцензіатами», – наголосили у Нацкомісії.

Водночас, НКРЕКП закликає ліцензіатів дотримуватись вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії.

Нагадаємо, раніше НКРЕКП підвищила тарифи на розподіл електроенергії та на послуги обленерго.

*

Top