Nikola відмовилася від претензій до Tesla на $2 млрд

Tesla відкинула всі звинувачення у крадіжці дизайну

Виробник електромобілів Nikola відмовився від патентного позову розміром $2 млрд до компанії Tesla. Про це повідомляє Reuters, пише Економічна правда.

Згідно з документами, поданими обома компаніями до федерального суду в Сан-Франциско, обидві сторони ухвалили рішення відкликати взаємні претензії та позови.

У 2018 році Nikola подала до суду на Tesla, звинувативши конкурента у копіюванні захищених патентами дизайнів, включаючи U-подібну форму лобового скла та форми дверей. Йдеться про вантажівки Tesla Semi та Nikola One.

Компанія Tesla категорично відкинула всі звинувачення у крадіжці дизайну та подала зустрічний позов. Однак судовий розгляд застопорився після того, як минулого року прокуратура звинуватила засновника і колишнього главу Nikola Тревора Мілтона у шахрайстві з цінними паперами та введення інвесторів в оману щодо перспектив компанії.

Нагадаємо, на початку жовтня суддя був готовий односторонньо припинити слухання у цій справі, оскільки обидві сторони раптово перестали реагувати на судові запити.

Tesla представила Semi у 2017 році та заявила, що почне виробництво вантажівок у 2019 році. Згодом запуск виробництва перенесли на 2022 рік.

Як повідомлялось раніше, Tesla за рік продала рекордну кількість електромобілів.

*

Top