НБУ зібрав на армію вже майже 8 млрд

Для допомоги Української Армії відкритий спеціальний рахунок

На спеціальний рахунок Національного банку для потреб Української Армії надійшло вже 7,8 млрд грн, про це повідомляє пресслужба Нацбанку, передає Hubs.ua.

Більша частина коштів надійшла від громадян України та українських підприємств. Водночас Нацбанк отримував перекази і з-за кордону.

«Зокрема понад 765 млн грн в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари)», – констатує регулятор.

Наразі НБУ переказав на потреби армії 5,4 млрд грн. Залишок невикористаних коштів становить 2,4 млрд грн.

Нагадаємо, 24 лютого Нацбанк відкрив спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Як повідомлялось раніше, мінцифри дозволило витрачати кошти єПідтримки на фонд підтримки армії.

Один коментар;

  1. берег said:

    То все вірно, українці продовжують підтримувати свою армію всім чим можуть, у тому числі й грошима ! Але не треба забувати, як перед війною -слуги народу у Верховній Rаді подарували олігархам СТО МІЛЬЯРДІВ, списавши їм борги з податків. Хоч один з олігархів віддав хоч ОДИН МІЛЬЯРД на допомогу українській
    державі у війні ? НІ ! Вони всі розбіглися по своїм країнам : їзраїлям, швейцаріям, тощо. Але коли Україна переможе , всі повернуться і як клопи знову питимуть кров з українців.

*

Top