На Сумщині орудує банда озброєних зловмисників - Агротрейд

Викрадено 4 тони засобів захисту рослин

На Сумщині на одному з найбільших агропідприємств області викрали за попередніми даними близько 4 тон засобів захисту рослин, повідомляє Група Агротрейд.

«У ніч з 25 на 26 травня у с. Мазівка Путивльського району Сумської області на складах агропромислового підприємства ТОВ «Мир-12» (Група Агротрейд) група невідомомих осіб за попередньою змовою розбили цегляну стіну з тильного боку складу та викрали близько 4 тон засобів захисту рослин», — сказано в повідомленні.

За словами директора підприємства ТОВ «Мир-12» Володимира Маринича, зловмисники вибили стіну розміром 80 на 80 см у задній стіні складського приміщення та через неї винесли каністри з засобами захисту рослин. Камери спостереження були направлені на головний вхід до приміщення. З місця події поліцією вилучено сліди взуття, тканини та слід транспортного засобу, яким, ймовірно, були вивезені каністри.

За інформацією Служби безпеки Групи Агротрейд, в Путивльському районі діє ціле угрупування озброєних зловмисників.

«Сьогодні вони виламують стіни, а потім будуть різати голови охоронцям. Ще невідомо, чи залишився б охоронець живим, якби він застав зловмисників на гарячому, — кажуть у Службі безпеки Групи. — Також велике питання: а хто купує цю крадену сировину? Ймовірно, йдеться про запровадження цілої схеми поставки-збуту краденої сировини. Це не окремий випадок, а проблема, яка має всі ознаки системної».

За фактом злочину відділенням поліції №2 (м.Путивль) Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області відкрито кримінальне провадження №12021200520000085 від 26.05.2021

Також в Групі Агротрейд нагадали, що напередодні керівництво Групи АГРОТРЕЙД звинуватило Голову Путивльської Громади Костянтина Гаврильчука в тиску та лобіюванні інтересів пов’язаних з місцевою владою підприємств.

Для повідомлення будь-якої інформації, яка може бути корисна у розслідуванні даного інциденту Група Агротрейд встановила винагороду у розмірі 100 000 гривень та просить звертатись за телефоном на гарячу лінію 0 (800) 30-10-70.

*

Top