Мінекономіки затвердило Стратегію розвитку державної служби зайнятості

Документ має сприяти реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

Міністерство економіки України відзвітувалось про  затвердження Стратегії розвитку державної служби зайнятості на 2022 – 2024 роки, повідомляє прес-служба Міністерства економіки України, передає Hubs.ua.

Стратегію затвердили 28 січня, під час засідання Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Документ орієнтований на виконання стратегічних напрямів, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.

У відомстві також озвучили ключові орієнтири Стратегії:

  • створення сприятливих умов для зайнятості населення;
  • посилення взаємодії з роботодавцями;
  • трансформація Служби в цифровий сервіс;
  • навчання та розвиток персоналу Служби;
  • розвиток наукових підходів при організації аналізу та прогнозування ринку праці;
  • оптимізація внутрішніх технологічних процесів та структури;
  • зміна іміджу та інформаційної політики Служби.

«Очікуємо, що в результаті реалізації Стратегії державна служба зайнятості трансформується в цифрову систему соціального сервісу, який буде поєднувати інформаційні технології з розвитком людського капіталу, забезпеченням швидкого працевлаштування, легальної зайнятості населення та надання якісних послуг роботодавцям», – зазначив Ігор Дядюра, заступник Міністра економіки України та голова правління Фонду.

Також на засіданні розглядалось питання схвалення проекту бюджету Фонду на 2022 рік. У відомстві запевняють, що проект бюджету є збалансованим і бездефіцитним.

Нагадаємо, раніше Кабмін розпочав експеримент, згідно з яким Центри Державної службі зайнятості мають стати «клієнтоорієнтованими». Сміливий експеримент триватиме до кінця 2022 року.

*

Top