Медична група Adonis оцінює збитки клініки, зруйнованої від ракетного удару росіян, у $3 млн

Триває збір коштів сім’ям загиблих співробітників

Медична група Adonis (Київ) оцінює збитки через ракетний удар агресора в понеділок у майже у $3 млн, повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» співвласник медгрупи Віталій Гірін.

Він уточнив, що внаслідок обстрілу постраждала філія клініки у Дніпровському районі Києва в районі ст. метро «Лівобережна».

Наразі триває збір коштів сім’ям загиблих співробітників.

Посилання на банк https://send.monobank.ua/jar/bdmPmH8ua

Номер картки банку 5375 4112 2005 6423

Як повідомлялося, внаслідок ракетного удару агресора у понеділок у відділенні клініки Adonis загинуло семеро людей – п’ятеро медиків і два пацієнти. У цій же будівлі розташоване відділення іншої приватної клініки, в якій ніхто не постраждав.

Відділення, по якому було завдано удару, зараз не працює, візити пацієнтів переносяться в інші центри медгрупи.

На початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року снаряд російського агресора влучив у приватний пологовий будинок клініки Adonis у Київській області (по Житомирській трасі).

Adonis – мережа приватних медичних центрів для дорослих і дітей. Клініка заснована понад 25 років тому. До її мережі входять 7 філій у Києві та області, зокрема центр реабілітації та лабораторія стовбурових клітин. У філіях клініки лікарі ведуть прийом за 75 медичними напрямами.

*

Top