Макрофінансова допомога для України: сьогодні Європарламент проголосує за рішення надати Україні €1,2 млрд

Результати голосування буде оголошено у вівторок уранці

Сьогодні, 14 лютого у понеділок, Європейський парламент винесе на голосування рішення Європейської комісії надати Україні додаткову макрофінансову допомогу у розмірі €1,2 млрд, пише Інтерфакс-Україна, передає Hubs.ua.

Результати голосування буде оголошено у вівторок уранці. Це випливає з порядку денного пленарного тижня ЄП, який відбудеться з 14 до 17 лютого у Страсбурзі.

Так, голосування питання «макрофінансова допомога Україні», причому без обговорення, поряд з іншими питаннями з 18.00 до 19.15 у понеділок. Оголошення результатів заплановано на 8.30 у вівторок: через обмежувальні заходи, введені через пандемію коронавірусу, депутати ЄП продовжують голосувати в гібридному форматі – частина голосує в залі, частина – зі своїх офісів.

Нагадаємо, 1 лютого Європейська комісія ухвалила рішення про новий пакет макрофінансової допомоги Україні у розмірі €1,2 млрд. Перший транш у сумі €600 млн безумовний і буде наданий відразу після набуття чинності договорів. Надання другого траншу у такому ж розмірі буде зумовлене прогресом, продемонстрованим Україною у реалізації узгоджених сторонами короткострокових заходів щодо впровадження структурних реформ.

11 лютого це рішення було затверджено Радою ЄС. «Нинішня геополітична напруженість має серйозний економічний вплив на Україну. Держави-члени (ЄС) готові надати макрофінансову допомогу в розмірі €1,2 млрд. Сьогодні ми вирішили підтримати пропозицію Єврокомісії, щоб ця допомога негайно надійшла в Україну», — прокоментував рішення міністр економіки, фінансів та відновлення Франції Брюно Ле Мер, який головує в Раді ЄС.

Як повідомлялось раніше, Україна отримає від Євросоюзу новий пакет макрофінансової допомоги у 1,2 млрд євро.

Один коментар;

  1. Ігор said:

    Без обговорення? Тобто без контролю над тим, як цю допомогу патріотично використає найбільша корупція світу. Чому така поблажливість? Європейськи платники податків не проти? Для прикладу, саме за делегованій діаспорою Яресько, фінансова корупція набула нечуваного розмаху. Допомоги від діаспори на копійку, а яреськили на ПДВ-скрутках по 5 — 7 мільярдів на місяць. Звісно, «податкові ПДВ-ями» були ще за Азарова. Але для цього, за плату, залучали сторонні фірми-прокладки. Саме за діаспорної Яресько, цих посередників усунули, а все зробили централізовано та під контролем корумпованих чиновників: кумів та друзів з Рошен-95, регіоналів. Тепер справу Азарова-Яресько продовжує профффесор Гетманцев, а усунуті від влади конкуренти лютують та бігають зі смолоскипами.

*

Top