Світові бренди масово покидають РФ: IBM повністю виходить із російського ринку, - мінцифри

Також з ринку країни-агресора виходить Zara, Abobe, Payoneer

Американська електронна корпорація IBM припиняє роботу в Росії, повідомив віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму телеграм-кааналі, передає Hubs.ua.

«IBM повністю виходить з російського ринку. Дякуємо за підтримку світу! А як Росія уявляє себе без software та hardware від IBM?!», — написав Федоров.

Нагадаємо, IBM — один із найбільших світових виробників усіх видів комп’ютерів та програмного забезпечення, один із найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Корпорація посідає шосте місце у списку найбільших компаній у світі.

Також міністр нагадав, що з російського ринку виходить Zara, Abobe, Payoneer.

Як повідомлялось раніше, Spotify закриває свій офіс в росії через війну проти України.

Стримінговий сервіс потокового аудіо Spotify повідомив про закриття свого офісу у Росії у відповідь на атаку цієї країни на Україну.

Офіс у РФ було відкрито через указ диктатора країни, який зобов’язував соціальні сервіси з понад 500 тисячами щоденних користувачів відкривати локальні офіси у росії.

«Нашим першочерговим завданням протягом минулого тижня було у забезпеченні безпеки наших працівників, а також у тому, аби Spotify продовжував залишатися важливим джерелом глобальних та регіональних новин у той час, коли доступ до інформації ще важливіший, ніж завжди», — йдеться у заяві компанії.

*

Top