Для е-послуг щодо дипломування моряків шукають розробника

Тендер оголошений у рамках проєкту USAID/UK aid

У рамках проєкту USAID/UK aid TAPAS, який в тому числі підтримує Міністерство інфраструктури, оголошено тендер для визначення виконавців розробки електронних послуг у сфері дипломування моряків. Про це йдеться у повідомленні відомства в фейсбук.

Переможці тендеру будуть здійснювати розробку системи для цифровізації процесів оцінки компетентності моряків та видачі їм кваліфікаційних документів.

«Завдяки їй буде зменшено кількість паперових документів та мінімізовано людський фактор у процесах дипломування», — йдеться у повідомленні.

Також перемога у тендері передбачає розробку е-послуг у сфері дипломування моряків на порталі Дія. Йдеться про можливість подання через Єдиний державний веб-портал електронних послуг (Дія) 3-х типів заяв:

1) для підтвердження/присвоєння кваліфікації моряка в державних кваліфікаційних комісіях;

2) для повторного підтвердження раніше отриманого звання (Revalidation) на новий термін без проходження іспиту (за наявності схваленого стажу або успішного завершення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації);

3) заяви про видачу послужної книжки моряка.

Зазначається, що тендер оголошений у рамках проєкту USAID/UK aid.

Такж у відомстві нагадали, що наразі Міністерство інфраструктури України продовжує отримувати підтримку від проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» щодо налагодження роботи системи дипломування моряків за допомогою цифрових інструментів. Зокрема, уже впроваджено опцію підтвердження кваліфікації шляхом складання комп’ютерного CES-тестування.

Як повідомлялось раніше, президент підписав закон про спецумови оподаткування резидентів Дія Сіті.

*

Top