Британія збирається розірвати угоди з

Держоргани шукають способи мінімізувати втрати

Британські держоргани намагаються розірвати зв’язки з Gazprom Marketing & Trading Retail Ltd., яка постачає понад 20% промислового та комерційного газу в країні, — пише Bloomberg, передає Hubs.ua.

При цьому держоргани шукають способи мінімізувати втрати, пов’язані з розірванням поточних контрактів і підписанням нових. Вторгнення Володимира Путіна в Україну сколихнуло енергетичні ринки та підняло ціни до рекорду.

«Надзвичайно важливо, щоб ми досліджували всі можливі шляхи, щоб гарантувати, що гроші британських платників податків не фінансують військову машину Путіна», — йдеться у заяві представника уряду.

«Ось чому ми вивчаємо всі варіанти того, як ми можемо далі розірвати зв’язки з компаніями, які підтримують режими Росії та Білорусі», — додав він.

«Уряд тісно співпрацює з радами та іншими державними органами, щоб забезпечити їх спроможність дотримуватися фінансових та інвестиційних обмежень щодо Росії», — додав представник уряду.

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об’єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.

*

Top