Біженці з України: Airbnb надасть безкоштовне тимчасове житло

Житло отримають 100 тисяч українців

Компанія Airbnb забезпечить 100 тисяч біженців з України безкоштовним тимчасовим житлом у сусідніх європейських країнах, — пише пресслужба компанії, передає Hubs.ua.

Житло буде фінансуватися коштом Airbnb, Inc., а також донорів фонду біженців компанії та «щедрістю наших орендодавців».

Раніше у понеділок співзасновник і гендиректор Airbnb Браян Ческі, співзасновник Airbnb і голова Airbnb.org Джо Геббіа, а також головний стратдиректор і співзасновник Airbnb Натан Блечарчик надіслали листи очільникам країн Європи та запропонували  підтримку у прийомі біженців у межах своїх кордонів.

Листи отримали, зокрема, лідери Польщі, Німеччини, Угорщини та Румунії. Компанія буде тісно співпрацювати з урядами, аби якнайкраще задовольнити конкретні потреби в кожній країні, у тому числі шляхом надання довгострокового прихистку.

Airbnb.org працюватиме безпосередньо через некомерційні організації на місцях, які відповідають за бронювання та координацію розташування. Наразі Airbnb.org працює над налагодженням партнерств у кожній країні, українці, які потребують негайної підтримки, можуть підключитися до доступних ресурсів Агентства ООН у справах біженців.

«Укрзалізниця» розгорнула гуманітарний центр на Центральному залізничному вокзалі Києва.

*

Top