Билл Гейтс
Билл Гейтс

Наступного року відбудуться події, які пришвидшать перехід до чистої економіки

Мільярдер Білл Гейтс вважає, що чиста промислова революція дозволить людству врятувати планету від кліматичної катастрофи. Про це співзасновник Microsoft написав у статті для журналу Wired.

«Нам потрібні нові способи вирощування продуктів харчування, виготовлення речей, пересування, вироблення електроенергії, обігріву та охолодження наших будівель без викиду парникових газів. Зараз світові потрібна нова чиста промислова революція, щоб ми могли досягти чистого нуля до 2050 року. Це амбітна мета, але досяжна», – заявив Гейтс.

За словами підприємця, вже наступного року відбудуться події, які пришвидшать перехід до чистої економіки.

Так, питання зміни клімату буде пріоритетним завданням серед глобальних проблем планети. Гейтс упевнений, що активісти з різних країн вимагатимуть від влади та корпоративних лідерів взяти відповідальність за досягнення реальних результатів у цьому напрямі.

«У 2022 році найбільшого успіху досягнуть компанії, що спрямовують інвестиції не тільки у сталий розвиток, а й вкладають у розвиток чистих технологій, які дозволять скоротити кількість викидів у майбутньому», — наголосив мільярдер.

Він переконаний, що приватний та державний сектори почнуть використовувати свою купівельну спроможність для створення нових ринків екологічно чистих продуктів.

«Я з нетерпінням чекаю наступного року і вважаю, що ми тільки перебуваємо на початку революції, яка буде заснована на чистих технологіях наступного покоління. Майбутнє завдання не може бути більш серйозним, але насіння чистої нульової економіки закладається по всьому світу», — зазначив бізнесмен.

*

Top