Байден: американські громадяни мають покинути Україну

За словами президента США, «ситуація може швидко вийти з-під контролю»

Президент США Джо Байден закликав усіх американців, які залишаються в Україні, виїхати з країни. Про це він заявив в інтерв’ю NBC News, передає Hubs.ua.

«Американські громадяни повинні виїхати зараз. Не схоже, що ми маємо справу з терористичною організацією. Ми маємо справу з однією з найбільших армій у світі. Це зовсім інша ситуація, і все може швидко вийти з-під контролю», – сказав Байден.

Водночас він зазначив, що президент Росії Володимир Путін «насправді досить розумний, щоб не робити нічого такого, що могло б негативно позначитися на американських громадянах».

При цьому Байден заявив, що Вашингтон не направлятиме в Україну свої війська, оскільки це може стати приводом для розв’язання світової війни.

Раніше Держдеп опублікував рекомендацію своїм громадянам, які перебувають в Україні, негайно виїхати.

«Громадянам США не слід їздити в Україну. Тим, хто перебуває в Україні, необхідно виїхати зараз, використовуючи комерційні або інші доступні для приватних осіб варіанти транспортування», — ішлося в повідомленні Держдепу.

У четвер Державний департамент ще раз опублікував попередження про те, що США «не зможуть евакуювати громадян США у разі воєнних дій Росії будь-де в Україні». Він попередив, що регулярні консульські послуги, зокрема допомога громадянам, які намагаються залишити країну, будуть «серйозно порушені».

Як повідомлялось раніше, японських дипломатів не планують евакуювати з України.

коментаря;

  1. Ольга said:

    СамІ озброюють нас «до зубів», нагнітаючи й без того напружену ситуацію, а потім відкликають своїх людей додому, цим ще більше напружуючи обстановку. Це вже якась дивна допомога, навіть небезпечна.

*

Top