Агентство Fitch погіршило прогноз кредитного рейтингу УЗ на «стабільний». Автономний кредитний профіль компанії оцінен на рівні «b-»

Це відбулося вслід за зміною прогнозу суверенного рейтингу України

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» (УЗ) на рівні «В» та змінило прогноз рейтингу з «позитивного» на «стабільний». Про це йдеться у повідомленнях на сайті Fitch, передає Hubs.ua.

Як зазначають у Fitch, це відбулося вслід за зміною прогнозу суверенного рейтингу України з «позитивного» на «стабільний». Зрівняння рейтингів «Укрзалізниці» до аналогічного рейтингу України відображає сильний зв’язок компанії з державою.

Водночас підтвердження кредитного рейтингу «Укрзалізниці» на рівні «В» відображає оцінку міцності зв’язку компанії з урядом України та стимул уряду підтримувати її розвиток.

Fitch також оцінило автономний кредитний профіль компанії на рівні «b-«.

Як повідомлялося, раніше Fitch Ratings знизило прогноз зростання ВВП України в 2022 році до 2,9% з 3,9% через уповільнення зростання реальної заробітної плати та приватного споживання, зниження внутрішнього попиту в умовах підвищеного геополітичного ризику та високої ціни на газ.

*

Top