6 500 гривень

31 березня 2022 року є останнім днем подання запитів для отримання допомоги

Подали заявки на допомогу від держави 4 млн українців, отримали кошти 2,7 млн громадян, — повідомляє Мінцифри в Telegram, передає Hubs.ua.

«8 березня ми запустили послугу з виплати 6 500 грн. За цей час:

 • 4 млн українців подали заявки на «єПідтримку» в «Дії»,
 • 2,7 млн українців отримали кошти,
 • 17,9 млрд грн виплачено всього.

Зарахування коштів триває. Встигніть подати заявку в «Дії» до 31 березня включно, щоб отримати 6 500 грн «єПідтримки», – заявляють у міністерстві.

Послуга доступна для найманих працівників, за яких сплачується ЄСВ, та ФОП усіх груп з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії.

До переліку входять Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Житомирська, Одеська, Волинська, Дніпропетровська області та Київ.

Кабмін визначив, що 31 березня 2022 року є останнім днем подання запитів для отримання допомоги в рамках програми «єПідтримка».

Про це йдеться в постанові уряду №367 від 26 березня.

«Установити, що останнім днем подання запитів (заявок) для отримання допомоги в рамках програми «єПідтримка» є 31 березня 2022 року», – ідеться в постанові.

Хто може отримати 6 500 грн

 • ФОПи всіх груп, які сплатили ЄСВ за четвертий квартал 2021 року.
 • Наймані працівники, за яких сплачений ЄСВ за четвертий квартал, крім працівників організацій, які отримують кошти з держбюджету.
 • ФОПи, які не перебувають у стані припинення діяльності, реорганізації або ліквідації.

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міст.

коментаря;

 1. Киев12345 said:

  Писдешь! С дня подачи заявки прошло уже 14 рабочих дней и никаких зачислений через приватбанк не наблюдаю.

 2. Юлия said:

  мы все получили, фоп-2 гр и фоп -3 гр и сотрудники, гдето через 2 недели от подачи заявления на карту привата и монобанка

*

Top