пиво, бизнес, крафтовое пиво

З росії йдуть два виробники – пивоварна компанія Ab Inbev і данська пивоварна корпорація Carlsberg

З Росії йдуть два найбільших у світі виробники – пивоварна компанія Ab Inbev і данська пивоварна корпорація Carlsberg, — повідомляють корпорації, передає Hubs.ua.

Зокрема, компанія Ab Inbev запросила контролюючого акціонера Anadolu Efes призупинити дію ліцензії на випуск і продаж бренду Bud у Росії. Виробник також відмовиться від всієї фінансової вигоди від об’єднаного бізнесу в РФ.

За словами глави компанії Мішеля Дукеріса, корпорація надає допомогу 1,8 тис. співробітників в Україні і їхнім сім’ям, включаючи надання житла і фінансову підтримку.

«Крім благодійної допомоги, ми здійснюємо передавання продуктів, ковдр, медикаментів і понад 2 млн банок питної води в регіони України і тим країнам, де перебувають біженці», – йдеться в заяві.

Частка Ab Inbev на світовому ринку оцінюється у 28%. Продукція продається під міжнародними брендами Budweiser, Stella Artois, Corona, Castle, Beck’s, Leffe і Hoegaarden.

Про повний вихід з російського ринку Росії оголосила данська пивоварна корпорація Carlsberg.

«Війна в Україні, гуманітарна криза, що загострюється, і криза з біженцями шокують всіх нас. Ми, як і раніше, рішуче засуджуємо російське вторгнення, яке призвело до стількох людських жертв, руйнувань і трагедій. 9 березня ми оголосили про стратегічний перегляд присутності Carlsberg Group у Росії. Ґрунтуючись на цьому огляді, ми прийняли важке і невідкладне рішення домогтися повного продажу нашого бізнесу в Росії, це ми вважаємо правильним за нинішніх умов. Після закінчення – ми не будемо присутніми в Росії», – йдеться в прес-релізі компанії.

У портфель брендів компанії входять марки Carlsberg, Tuborg, Holsten, Kronenbourg 1664, Балтика, Somersby та ін.

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.

*

Top