Вийшов документальний фільм «По той бік миру» – про військові злочини росіян у місті Буча

Зйомки велись у місцях ведення бойових дій. Матеріали фільму можуть бути долучені у доказову базу для Міжнародного військового трибуналу

На Youtube оприлюднили документальний фільм «По той бік миру», створений на основі зйомок, що велися у місцях ведення бойових дій на території Бучанського району Київської області з лютого 2022 року. Під час зйомок фіксувались наслідки військових злочинів російської армії, карбуючи історію українського спротиву у виразних свідченнях мешканців населених пунктів, що пережили окупацію.

Основна мета фільму – засвідчити світові військові злочини, що відбувалися під час окупації на території Бучанського району Київської області, та показати наслідки, що приніс із собою «руцькій мір» на українську землю.

Автори проєкту: Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України при сприянні Державного підприємства «Кримський Дім».

Документування подій та свідчень, про які йдеться у стрічці, та реалізацію основного задуму фільму було здійснено командою «ТРО Медіа», яку очолює полковник Олексій Дмитрашківський, начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сил ТРО ЗСУ.

Матеріали, зібрані під час зйомок фільму, передані на опрацювання робочій групі щодо виконання норм міжнародного гуманітарного права та надання правових послуг Командування Сил ТРО ЗСУ.

«Жоден міжнародний злочин, скоєний на території України, не залишиться безкарним, а робочі матеріали фільму можуть бути долучені у доказову базу і направлені до Міжнародного військового трибуналу», – зазначили автори проєкту.

*

Top