В Європарламенті назвали росію державою-терористом. Пропонується винести це питання на рівень ООН – заява депутата Європарламенту

Політики обговорюють юридичні процедури для визнання росії терорестичною державою

На міжнародному рівні, зокрема на рівні ООН, повинна початися дискусія щодо визнання росії терористичною державою.

Про це в коментарі Guildhall заявив екс-Головнокомандувач Силами Оборони Естонії, депутат Європарламенту, генерал-лейтенант Ріго Террас.

«Мова йде про визнання росії вигнанцем, терористичною державою, як Афганістан, чи організацією, як Талібан. Внутрішньо я згоден з такою ініціативою, безумовно, росія є терористичною державою, питання лише в можливості проведення такої юридичної процедури. Завдання у тому, чи може ООН офіційно заявити про це. Нам потрібно знайти чи створити юридичну процедуру для такого визнання (росії терористичною державою – Ред.)», — заявив екс-Головнокомандувач Естонії.

«Це повинна бути дискусія на рівні ООН, так як це процес до якого мають бути залучені всі держави світу», – вважає політик.

«Фактично, росія – це фейкова і терористичная держава», – резюмував депутат Європарламенту Ріго Террас.

Раніше Президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням до світової спільноти щодо необхідності визнання російської федерації терористичною державою.

З заявою про підтримку ініціативи виступив цілий ряд світових політиків.

Зокрема, член Палати Лордів парламенту Великобританії, Лорд Алекс Карлайл, який раніше працював незалежним консультантом із законодавства Сполученого Королівства Великобританії у сфері тероризму, заявив, що вже зараз, ґрунтуючись на фотографіях та інших доказах злочинів Росії в Україні, урядові структури рф такі як армія, військово-морський флот, військово-космічні сили та політична партія «єдина росія» повинні бути внесені до списків терористичних організацій у Великій Британії та США.

Екс-міністр оборони Литви, депутат Європейського парламенту Раса Юкнявічене заявила, що світова спільнота має винести на порядок денний питання російського державного тероризму.

Депутат Бундестагу від «Зелених» Робін Вагнер заявив, що військові злочини Путіна в Україні, зокрема взяття в заручники цивільного парамедика, дозволяють кваліфікувати режим, що діє в росії, як терористичний.

*

Top